Yeni ACER Monitörü Tepki Süresi ve Tazeleme Hızıyla Dikkat Çekiyor

248

ACER markası günümüzde çeşitli monitörler üretmeye devam ediyor. Bu kez de yeni bir oyuncu monitörü geliştirdi. Mevzu bahis monitörün ismi Predator XN253Q X  olup genel itibariyle iddialı özelliklere sahip.

Monitörün toplam 240 Hz tazeleme hızı bulunuyor. Böylece görüntüleri çok daha akıcı bir şekilde, sanki canlıymış gibi algılamanız mümkün oluyor. Aynı şekilde 0.4 ms tepki süresi ile de hız hususunda yeni bir dönem başlatan Predator XN253Q X  monitörü, genel itibariyle oyunlar için son derece elverişli.

Yeni Predator XN253Q X  monitörünün ekranı sanılandan çok daha ufak. Toplam 24.5 inçlik bir ekranı bulunuyor ve bu ekran Full HD çözünürlük sunuyor. Monitör aynı zamanda oyuncular için NVIDIA G-Sync desteği sağlıyor. Oyuncular en uygun açıyı bularak kullanabiliyor.

Monitörün USB 3.0 girişi bulunmakta olup DisplayPort 1.2 ve HDMI 1.4 girişleri de bulunuyor. Dahili hoparlöre de sahip olan monitör, Amazon üzerinde 499 Dolar fiyat etiketiyle kendisini gösterdi.

 

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.