Yeni Battlefield V Güncellemesi Çökme Sorununa Çözüm Sunuyor

143

Video oyunu kategorisindeki bilindik serilerden Battlefield, ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Son olarak Battlefield V oyunu piyasaya sürülmüş ve ilgiyle karşılanmıştı.

Oyun için zaman zaman güncellemeler yayınlanmakta ve böylece bazı hatalar da giderilmekte. Örneğin oyunda bulunan bir hata nedeniyle tüm platformlarda oyun çöküyordu. Bu hatalar 4.2.2 güncellemesiyle birlikte ortadan kaldırıldı. Çökme sorunu yaşamak istemeyen kullanıcılar oyunlarını 4.2.2 sürümüne yükselterek sorunu giderebilir.

Şu ana kadar güncellemeyi indirmeyi başlatan oyuncuların dolum %95’i geçtiğinde bir yavaşlama sorunuyla karşılaştığını belirtelim.  Söz konusu sorun güncellemenin en fazla boyuta sahip olduğu PC platformunda mevcut. Güncellemenin toplam boyutu PC için 800 MB olup PlayStation 4’te 450 MB, Xbox One platformunda ise 500 MB boyuta sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.