Yeni Electronic Arts Oyunlarının Nasıl ve Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu

116

Electronic Arts firması oyun dünyasında yeni bir dönem sunacak olup, 11 Haziran 2020 tarihinde yeni Electronic Arts oyunlarının tanıtımının gerçekleştireceği ortaya çıktı. Bu kararın altında elbette korona virüsünün büyük etkisi bulunuyor. Zira etkinlik online ortam üzerinden gerçekleştirilecek.

Yapılacak olan EA Play Live 2020 etkinliği içerisinde ilgi çekici yeni haberler ve yüksek profilli duyurular olacak. En azından EA tarafından ifade edilenler bu yönde. Electronic Arts , bu etkinlik sırasında FIFA 21 ile ilgili ilk bilgileri verecek ve aynı zamanda Star Wars hakkında da bir duyuruda bulunması bekleniyor. Bunun dışında yeni sürpriz bazı oyunlar da tanıtmasını bekliyoruz.

Yapılacak olan EA Play Live 2020 etkinliği tamamen dijital ortam üzerinden yapılacak olup çok sayıda ziyaretçinin katılım göstereceği ve envai çeşit etkinliğin olacağı bir tanıtım olmayacak. Bu da açıkçası salgın sürecinde doğru bir hamle gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.