Yeni Need For Speed Oyununun Duyurulmasına Saatler Kaldı

241

Need For Speed serisi, yarış oyunu alanında uzun yıllardır büyük ilgi gören, sevilen bir seri olarak dikkat çekiyor. Özellikle Need For Speed Underground 2, Need For Speed Most Wanted gibi oyunlarla bir döneme damgasını vurmuştu. Daha sonra pek çok Need For Speed oyunu daha piyasaya sürülsede eski hava tam anlamıyla yakalanamamıştı.

EA şimdi bir kez daha şansını deniyor. Yeni Need For Speed oyunu çok yakında duyurulacak. EA, oyun ile ilgili bir internet sayfası da hazırladı. Ancak sayfaya girildiğinde yalnızca geri sayım çıkıyor. Geri sayımın sona ermesinden sonra oyun ile ilgili ilk açıklamaların da yapılmasını bekliyoruz. Geri sayıma göre oyunun tanıtılmasına yalnızca saatler kaldı.

Bakalım nasıl bir Need For Speed oyunu ile karşılaşacağız? Açıkçası şu sıralar oyun dünyasında önemli oranda bir açlık  söz konusu ve bu iyi değerlendirilebilir. Gelişmelerin ardından tekrar beraber olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.