Yeni Şehir İnşa Etme Oyunu Before We Leave , 8 Mayıs’ta PC’ye Çıkıyor

144

PC platformu günümüzde en fazla video oyununun çıktığı, hem gamepad hem klavye ve fare ile oynama imkanı veren bir alan ve hemen hemen her kullanıcının bilgisayarının bulunması bilgisayar oyunlarının şöhretine şöhret katmakta. Şimdi PC alanına yeni bir oyun daha dahil oluyor. Söz konusu oyunun ismi We Leave olup bu oyun içerisinde şehirler kurarak gelişmeye çalışıyorsunuz.

Before We Leave oyununun diğer şehir inşa etme oyunlarının pek çoğundan ayrılan yanı şiddet içermemesi. Uygarlığı yeniden inşa ediyor ancak şiddet unsurlarına odaklanmadan bunu yapıyorsunuz. Yine de oyunda farklı bazı zorluklar karşınıza çıkacak. Aç uzay balinalarını defetmeniz gerekecek. Oyunda ilk olarak bir kulübe inşa edecek ve patetes yetiştirip hasat ederek ve farklı inşalarda bulunarak zamanla yeni bir uygarlık geliştirecek ve diğer gezegenlere de uygarlığınızı yayarak gelişeceksiniz.

Before We Leave, 8 Mayıs 2020 tarihinde PC platformu için Epic Games sanal mağazası üzerinden satışa sunulacak. Bakalım oyun hakkında ilk izlenimler nasıl olacak? Bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.