Yeni Test Drive Hakkında Heyecanlandıran Paylaşım

61

Test Drive serisi video oyunları bu zamana kadar pek çok oyuna sahne olsada son yıllarda sessiz kalındığını, yeni Test Drive oyununu uzun bir süredir göremediğimizi biliyoruz. En son Test Drive Unlimited , Test Drive : Ferrari Racing Legends gibi oyunlar gördüğümüz seri için yakında yeni bir video oyunu daha çıkış yapacak.

Test Drive sosyal medya hesabı üzerinden yapılan kısa açıklama oyuncuları heyecanlandırdı. Açıklamadan 7 Temmuz günü yeni Test Drive oyunu hakkında duyuru yapılacağı yargısına varıyoruz.

Geçtiğimiz dönemde de yeni Test Drive oyununun geliştirilme aşaması ile ilgili bazı sızıntılar vardı. Buna göre oyunun WRC ve Isle of Man 2 yapımları ile yakından tanınan Kylotonn tarafından geliştirildiği aktarılmıştı.

Yeni Test Drive oyunu hakkında resmi duyuruyu 7 Temmuz 2020 günü saat TSi 20.00’da Nacon Connect sunumu esnasında takip edebileceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.