Yerli Otomobil TOGG’un Fiyatı Hakkında Açıklama Geldi! Tarih Verildi

57

Bir süredir fiyatı ile ilgili hakkında birçok iddia ortaya atılar yerli otomobil TOGG hakkında resmi bir açıklama geldi. Şirket, 2022 yılından önce TOGG için fiyat bilgisinin verilmeyeceğini duyurdu.

Yerli otomobil TOGG, duyurulduğu gün birçok vatandaşımızı heyecanlandırmıştı. Merakla beklenen otomobilin fiyatı hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Bu iddialar otomobilin fiyatının 170.000 – 180.000 TL bandında olacağını işaret ediyordu. Fakat Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) buna kayıtsız kalmadı ve resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

TOGG, yaptığı açıklama ile yerli otomobilin fiyatlarını kimin açıkladıklarını bilmediklerini kendilerinin bir açıklamada bulunmadıklarını ve 2022 yılından önce de otomobilin fiyatına dair bir açıklama yapmalarının mümkün olmadığını belirtti. Ayrıca yine bu açıklamada, vatandaşların bu haberlere itibar etmemesi gerektiğini ve gelişmeler için kendilerini takip etmelerini istedi.

Yapılan resmi açıklama ile birlikte böylece bu zamana kadar atılan iddialar yalanlanmış oldu. Yerli otomobilin fiyatı için ise iki yıl beklememiz gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.