Yeşil Honor 30S Görünüşle Dikkat Çekecek

21

Honor 30S akıllı telefonunun tanıtılmasına artık çok az bir zaman kaldı ve ürünle alakalı olarak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdiki sızıntı ise Honor 30S modelinin yeşil renkli sürümünün piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Honor 30S akıllı telefonu 30 Mart 2020 tarihinde tanıtılacak olup bugün telefonun yeşil renke sahip bir modelinin daha olduğu ortaya çıktı. Daha önce de turuncu ve mavi renkleri ortaya çıkmıştı. Görünen o ki Honor, 30S modelinde farklı renkleri ön planda tutuyor. Söz konusu sızıntının Weibo’da yayınlanan yeşil renkli bir modelin görüntülenmesiyle gerçekleştiğini de belirtelim.

Hafif çizgili bir tasarım yapısıyla gelen yeşil Honor 30S, görünüş itibariyle genel olarak oldukça hoş gözüküyor.Cihazın parmak izi okuyucusu yan kısıma yerleştirilmiş olup ürün 5G desteğine sahip olacak. Full HD çözünürlüklü ekranı bulunacak ve ürün genel olarak orta segmentte konumlanacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.