Yolları gözlenen DiRT Rally 2.0’ın kariyer modu hakkında son gelişmeler

425
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

DiRT serisi ralli oyunlarını sevenler için önemli serilerden biri ve yakında bu zincire bir oyun daha eklenecek. Yeni oyunun ismi DiRT Rally 2.0 olacak.

Oyun hakkında ortaya çıkan bazı sızıntılar özellikle kariyer modunu yakından ilgilendiriyor. Kariyer modu, oyunu satın almayı düşünen oyuncular için son derece önemli ve geliştirici de kariyer modunu daha cazip bir hale getirebilmek adına elinden geleni yapmış.

Oyunun kariyer modu sizlere basamaklı bir sistem sunacak. Yani bir oyun yarış tecrübesine göre seviye elde edebilecek. Eğer yarış tecrübesi düşükse acemi seviyede, yarış tecrübesi çok fazlaysa da profesyonel seviyesinde olacak. Yarış tecrübesi azken yarışlar daha kolay olacak. Ancak yarış tecrübenizin artmasıyla birlikte daha yüksek seviyelere ulaştığınız taktirde artık kariyer modu zorlaşacak ve yarışlardan galip ayrılabilmeniz daha zor bir hale gelecek.

OKU:  Galaxy Note 9 açıkları gideren güvenlik güncellemesi aldı

Oyunda toplam beş farklı kariyer seviyesi bulunacağına yönelik sızıntılar var. Sahip olabileceğiniz araçlar da yine bu seviye sistemine göre şekillenecek. Örneğin acemi iken profesyonel seviyesindekilerin kullanabildiği araçları kullanamayacaksınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir