YouTube, Mesajlaşma Fonksiyonunu Durduruyor

116
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Anlık mesajlaşma özelliği YouTube üzerinde kullanılsada şu ana kadar pek çok kullanıcı bunu bilmiyordu bile. Mesajlaşma özelliğinin olduğu genellikle bilinmiyordu. YouTube de bunu bu zamana kadar çok fazla ön plana çıkarmaya gerek duymadı.

Anlık mesajlaşma özelliği ile ilgili önemli bir karar alındı. Mesajlaşma fonksiyonunun sonlandırılması kararlaştırıldı. Bu zamana kadar mesajlaşma fonksiyonunu kullanan ve hatta mesaj yedeklerini almak isteyen kullanıcılar için de bir imkan sunulduğunu belirtelim. Kullanıcılar 18 Eylül 2019 tarihine kadar YouTube mesajlaşma bölümünü kullanabilecek ve yine bu tarihe kadar yedekleme de yapabilecek.

OKU:  Fiyatı 59 TL Olan Unreal Gold Oyunu Kısa Süreliğine Steam'de Ücretsiz

YouTube Mesaj Yedekleme Nasıl Yapılır?

Adım 1: YouTube hesabınıza girin. Mesajlaşma yedeklerinizle alakalı sayfaya girip Dahil Edilecek Verileri Seçin menüsüne girin.

Adım 2: Tüm YouTube Verileri Dahildir yazılı butonun üzerine tıklayıp sohbetler bölümünün işaretli olup olmadığını kontrol edin.

Adım 3: Sonrakı Adım butonuna tıkayıp sohbet geçmişinizi özelleştirin ve Arşiv Oluştur butonuna tıklayıp bekleyin. Geçmiş yedeklenip size sunulacaktır.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir