YouTube Music Toplam Abone Sayısı Paylaşıldı

548

Spotify ve Apple Music cephesinden gelen raporlardan sonra YouTube Music abone sayısı da ortaya çıktı. YouTube Music uygulamasının toplam 15 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı.

YouTube uygulaması günümüzde müzik dinlemek için de fazlasıyla kullanılıyor. Ancak YouTube, kendi içerisinde YouTube Music uygulamasıyla ayrılıyor ve esas müzik uygulaması olarak YouTube Music karşımıza çıkıyor.

YouTube Music şu an Türkiye’deki kullanıcılar için aktif durumda değil. Yakın zamanda ülkemiz de dahil pek çok ülke için aktif hale gelmesi beklenmekte.

Bir kullanıcı YouTube Music abonesi olduğunda servisi reklamsız bir şekilde kullanabiliyor. Üstelik yüksek kalitedeki müziklere ulaşabiliyor.

Toplam 15 milyon aboneye yalnızca 1 yıllık sürede ulaşan YouTube Music, ilerisi için de umut vadediyor. Elbette bu verilerin içerisine Play Music’in de dahil edildiğini belirtmemiz gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.