YouTube Music Uygulaması Türkiye İçin de Aktif Oluyor

497

Mobil uygulamalar günümüzde bir hayli revaçta. Pek çok popüler uygulamanın Türkiye için sürümleri de bulunuyor.  Bunlara şimdi YouTube Music uygulaması da ekleniyor.

YouTube Music hali hazırda Spotify, Apple Music gibi şirketlerin önemli bir rakibi. Geçtiğimiz yıl bazı ülkeler için aktif hale gelen YouTube Music şimdi de Türkiye için aktif hale geliyor.

Uygulama hem iOS hem Android işletim sistemine sahip mobil cihazlara indirilebiliyor. Bu ay içinde ülkemizdeki kullanıcılar da kullanabilecek.

Uygulamanın ülkemiz için çıkış tarihi olarak 23 Temmuz 2019 günü gösteriliyor. YouTube ile etkileşim halindeki bu uygulama YouTube müzik listelerini öneri olarak sunmakta. Arama geçmişi ile iletişim kurmakta.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanmak mümkün. YouTube müzik içerisinde milyonlarca şarkı, çalma listesi bulunuyor. Ücretsiz üyelik seçeneği bulunduğu gibi premium üyelik sistemi de bulunuyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.