ZenFone Max Pro M1 İçin Android Pie Güncellemesi Global Çapta Aktif Oldu

206

Akıllı telefon kategorisine katıldığı günden bu yana ZenFone serisiyle kendisini gösteren ASUS, özellikle zaman zaman oldukça dikkat çekmeyi başardı.

Zenfone serisinden akıllı telefonlardan biri olan Max Pro M1 için geçtiğimiz ay bir güncelleme yayınlayan ASUS, bu kez güncellemeyi global alanda paylaştı. Toplam 1.5 GB büyüklüğünde olan güncelleme cihaz açısından oldukça önemli zira telefonun yazılım seviyesini Android 9.0 Pie işletim sistemine yükseltiyor.

Güncellemeyle beraber yenilenen arayüz, karanlık tema, daha duyarlı animasyonlar, harekete duyarlı kontroller, büyüteç, kamera geliştirmeleri, yeni ses menüsü gibi pek çok özellik kullanıcılara sunuluyor.

Güncellemenin ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri adımları kullanılabilir. Ancak çoğu zaman buna gerek kalmaz çünkü güncelleme bildirimi otomatik olarak gelir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.