Zoom Artık Türkçe Destek Vermeye Başladı

13

Popüler mesajlaşma uygulamalarından Zoom, Türkçe müşteri desteği sunmaya başladı. Böylece kullanıcılar Zoom ile ilgili basitçe destek alabilecek.

Pandemi hayatı önemli oranda sekteye uğrattı. Pandemi sürecinde insanların evlerinde kalmaları nedeniyle uzaktan görüşmeye yarayan pek çok uygulama ortaya çıktı ve popülerleşti. Bunlardan biri de Zoom oldu. Çok kısa bir süre içerisinde oldukça büyüyen Zoom, ülkemizde de yaygın olarak kullanılan yazılımlardan biri oldu.

Zoom ile ilgili olarak Etgi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar tarafından yapılan açıklamada Zoom’un pandemi sürecinde daha fazla yükseldiği aktarıldı ve entegre iletişim sistemi haline geldiği ifade edildi. Aynı zamanda Zoom ile ilgili sorun yaşayan kullanıcıların artık Etgi Grup ile Türkçe olarak iletişime geçip sorunlarını çözebilecekleri aktarıldı. Böylece Türkiye’de sunulan hizmet kalitesi daha yukarıya çekilmiş olacak.

Etgi özellikle uzaktan eğitim ve video iletişim sistemleri hususunda çalışan bir kuruluş olup küresel bir yapıya sahiptir. Vedubox eğitim uygulamasının da geliştiricisidir.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.