Zowie XL2546S Rekabetçi Oyuncular İçin Geliyor

164

Zowie XL2546S monitörü, yalnızca 0.5 ms gecikme süresi sunmasıyla ve 244 Hertz desteklemesiyle rekabetçi oyunları seven oyuncular için biçilmiş kaftan olacak.

Günümüzde çoklu oyunculu rekabetçi video oyunlarına olan ilgi epey fazla ve bu ilgi oyuncu ekipmanları doğrultusunda yeni bir sektör oluşturdu. Günümüzde monitörler bile oyuncular için optimum özelliklerle çıkış yapıyor. Zowie XL2546S kod adlı yeni monitör de bu bağlamda adeta sınırları zorluyor. 1080p çözünürlükte 244 Hertz destekleyen monitör, Dynamic Accuracy Plus teknolojisi ile FPS oyunları için yüksek optimizasyon sağlıyor.

Monitörün AMD FreeSync desteği de bulunuyor. Bu destek oyunlarda V-Sync’ten daha avantajlı bir performans elde edilebilmesini sağlamakla beraber görüntü bozulmalarını da engelleyebiliyor.

BenQ tarafından sunulan Zowie XL2546S, BenQ’nin daha önce duyurduğu XL2546 monitörünün yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Monitörün Mayıs- Haziran ayları içerisinde 500 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.