ZTE Axon 10 Pro için Android 10 Güncellemesi Yayınlandı!

89

Piyasaya sunulduğunda özellikleri bakımından dikkat çekmeyi başaran ZTE Axon 10 Pro için Android 10 güncellemesi dağıtıma sunuldu. Güncelleme ile telefon yeni özelliklere kavuştu.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden ZTE, geçtiğimiz aylarda piyasaya sunduğu amiral gemisi modeli ZTE Axon 10 Pro için nihayet Android 10 güncellemesini yayınladı. Telefon, özellikleri ve fiyatı bakımından iddialı giriş yapsa da malesef istenilen satış sayısıa ulaşamayarak rakiplerinin gerisinde kaldı. Her ne kadar rakiplerinin gerisinde kalsa da şirket tarafından ZTE Axon 10 Pro için Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Android 10 güncellemesi ile birlikte; otomatik arama engelleme, oyun asistanı, ses asistanını güç tuşuyla açabilme gibi özellikler telefona dahil oldu. Bunun yanında telefonun performansı artırıldı ve birtakım hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapıldı.

ZTE Axon 10 Pro için yayınlanan güncelleme şu an Çin kullanıcıları için dağıtıma sunuldu fakat ilerleyen zamanlarda her Axon 10 Pro kullanıcıları güncellemeye sahip olacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.