ZTE Blade A7 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

213

ZTE, Blade A7 modeli için beklenen tanıtımı gerçekleştirdi. Telefon damla çentikli tasarıma sahip olup bütçe dostu yanıyla da dikkat çekiyor. Helio P30 yonga seti merkezli telefon iki farklı RAM ve depolama seçeneği ile karşımıza çıkmakta. Dileyen kullanıcılar 2 GB RAM + 32 GB dahili depolama alanlı sürümü, dileyenler de 3 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı bulunan sürümü satın alabilir.

Telefonun ekranı 6 inç büyüklüğünde olup HD çözünürlüğe sahip. Cihazın bu ekranı için sunulan batarya ise 3200 mAh büyüklüğünde olup ekran çözünürlüğü ve boyutu göz önüne alındığında yeterli duruyor.

Cihazın arkasında 16 MP, ön yüzünde ise 5 Megapiksellik kamera bulunuyor. Ürün fiyat tarafında taktire şayan. Cihazın değeri yalnızca 532 TL kadar olup bir üst versiyonu yani 3 GB RAM + 64 GB depolama alanı bulunan sürümü ise 624 TL değerinde. Bu rakama vergi gibi ek ücretler dahil değil.

Telefon gece siyahı, yıldız siyahı ve deniz mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.