ZTE Yakında Orta Segmente 5G Destekli Telefon Çıkaracak

75

Son gelişmeler ZTE şirketinin orta segment için 5G destekli bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını, bu telefonun isminin de A1 ZTG01 olduğunu gösteriyor.

ZTE markası özellikle orta segmentte dikkat çeken şirketlerden biri oldu ve şimdi yoluna yeni bir A1 ZTG01 modeliyle devam ediyor. Yeni telefon orta segmente hitap edip 5G desteklemesiyle önemli bir yere sahip. Aynı zamanda cihazda 4’lü kamera bulunuyor ve ana kamerası 48 MP çekim yapıyor.

Telefonda 6.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde LCD panel ekran bulunmakta. 4000 mAh bataryadan güç alan telefonun sol üst köşesinde ön kamerası bulunacak olup diğer çerçevelere nazaran biraz daha kalın bir çene çerçevesine sahip olacak. Yine de telefonun genel hatlarıyla ince çerçevelere sahip olduğunu söylemek mümkün.

Görünen o ki ZTE A1 ZTG01 uygun bir fiyattan satıldığı taktirde dikkat çeken bir 5G orta segment telefonu olacak. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusu ve diğer ayrıntılar ise şu an için belirsiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.