ZULA Oyununa Çukur Haritası Eklendi

656

Türkiye televizyonlarında epey sevilen Çukur, bu kez ZULA oyununda kendisini gösterdi. Çukur dizisi ZULA oyununda bir haritada kullanıldı.

ZULA , günümüzde Türk yapımı FPS oyunlarından biri ve değerli bir yere sahip. ZULA bu zamana kadar ülkemizden pek çok bölgenin haritasını oyun içerisine dahil ederek dikkat çekmiş, Türk oyuncuların yüzünde tebessüm oluşmasını sağlamıştı.

ZULA oyununa Çukur’un hikayesinin geçtiği mahallenin haritası dahil ediliyor ve böylece Çukur dizisini çok seven oyuncular Çukur haritasında ZULA macerası yaşayabilecek.

Güncelleme Çukur haritasının yanı sıra pek çok değişikliği de getirmekte. Mesela C4 bombasının sesi artık 72 metrekareden değil 36 metrekareden duyulabilecek. Aynı şekilde oyuncu ayak sesleri de 72 metrekareden 36 metrekareye indirilmiş durumda. Oyunda destansı kartlar ses oranında da değişikliğe gidildi ve oran %40 kadar azaltıldı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.