Amnesia Serisi Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz

642

Steam üzerinde toplamda 62 TL’ye satılan Amnesia serisi, kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Geçtiğimiz aylarda Amnesia serisinin Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz olduğunun haberini yapmıştık. Bazıları bu kampanyayı görüp oyuna ücretsiz olarak sahip olabilse de bazılarımız bu kampanyadan yararlanamamış olabilir. Fakat aldığımız sevindirici haberle birlikte Amnesia serisinin tekrardan ücretsiz olduğunu  sizlerle paylaşalım.

2010 yılında piyasaya sunulan korku temalı oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanıyor. Oyunda çaresiz bir şekilde hayatta kalmakla mücadele ediyorsunuz. Kahramanın sıkıntılı anılarıyla mücadelesi sizi de bir hayli korkutacak. Oyunun grafik yapısı ve vermek istediği duyguyu güzel yansıtmasından dolayı da inceleme puanı olumlu yönde.

Amnesia: The Dark Descent ve Amnesia: A Machine for Pigs oyunları Steam üzerinde kısa süreliğine tamamen ücretsiz. Korku oyunlarını seviyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın. Şunu da belirtmek gerekir ki, Steam’e baktığımızda oyun ücretli gibi gözüküyor fakat bu sizi yanıltmasın. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.