Korku Oyunlarını Sevenler Toplanın: Amnesia Collection Ücretsiz

279
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Amnesia Collection serisi Humble Bundle üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanya yarın sona erecek.

Amnesia Collection aslında tek başına bir oyun değil. İki farklı Amnesia oyununun paketidir. Yani tek seferde iki ücretsiz oyuna sahip olma şansınız var. Bunun için yapmanız gerekenler ise basit.

Kampanyayı düzenleyen platform her zaman olduğu gibi Humble Bundle. Bunu bir reklam amaçlı söylemiyorum. Örneğin on ücretsiz oyun haberi paylaşıyorsak dokuzunda adres Humble Bundle. Haliyle bize de taktir edip haberini yapmak düşüyor.

Amnesia beğenilen bir oyun. Eğer korku oyunlarını seviyorsanız sizin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. Kampanya süresi yarın dolacak. Yarın akşam saat 20:00’da bitecek olan kampanyadan yararlanmak isiyorsanız buradan ilgili sayfaya gidin ve Add to Cart yazısına tıklayın. Giriş bilgilerinizi yazın eğer yok ise üye olup giriş yapın. Ardından işleminizi tamamlayıp Steam kodunu alabilirsiniz.

OKU:  Gran Turismo Sport PS4 ve PS4 Pro İçin Ayrı Ayrı Grafik Motorlarına Sahip

Kodu alabilmek için Keys yazısına girin.

Amnesia nedir ne değildir?

Hayatta kalma ve korku kategorilerinde olup 17 Şubat 2011 tarihinde Linux, Mİcrosoft ve macOS için çıktı. Frictional Games tarafından geliştirildi ve THQ tarafından sunuldu. Daha sonra PlayStation için de çıktı. Genel olarak oldukça olumlu yorumlar, yüksek puanlar aldı.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryOne thought on “Korku Oyunlarını Sevenler Toplanın: Amnesia Collection Ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir