ASUS ROG Falchion İsimli Mini Klavye Çıkardı

76

Teknoloji şirketlerinden ASUS, ROG Serisi projeleri ile oyuncular için çeşitli ekipmanlar sunuyor. ASUS bu sefer de ROG Falchion isimli bir oyuncu ekipmanını duyurdu.

ROG Falchion oyunculara özel olarak geliştirilen bir klavye olup mini bir tasarıma sahip olması öne çıkan önemli bir özelliği. Yeni ROG Falchion klavyesinin üzerinde interaktif dokunmatik panel bulunuyor ve bu panel ile ses seviyesi ayarı yapılabiliyor.

Toplam 68 tuşa sahip mini kablosuz bir klavye olan ROG Falchion 2.4 GHz bağlantısı kullanmaktadır. Klavyenin tepki süresi ise 1 milisaniye olup oyuncular için özel bir üründür. Aure Sync aydınlatmaya sahip olan klavye kapalı kılıf ile gelmektedir.

Klavye tek bir şarj ile 400 saat kadar pil ömrü sunmaktadır. Bu mini bir klavye için son derece iyi bir rakam ancak bunun RGB aydınlatma kapalıyken mümkün olduğunun altını çizelim. RGB açık olduğunda daha hızlı bir şekilde şarj tükenmekte.

Ürünün 1 ms tepki süresine sahip olması bir oyun ekipmanı olarak nitelendirilebilmesinin altında yatan temel etken. Hassas ve hızlı bir şekilde işlem yapmak isteyen çalışanların da işine yarayabilecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.