HP Omen 27i Monitörü Oyuncular İçin Tanıtıldı

117

HP oyuncu ekipmanları konusunda son zamanlarda pek çok atak gerçekleştirdi ve şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyor. Yeni HP Omen 27i monitörü çıkıyor. Bu monitör isminden de anlaşılabileceği üzere 27 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak ve genel hatlarıyla tam bir oyuncu monitörü olacak.

HP Omen 27i mmonitörü genel itibariyle LG 27GL850-B modelinden esinlenilerek ortaya çıkarılmış gibi gözüküyor. HP Omen 27i monitöründe 165 Hertz ekran yenileme hızı bulunuyor ve 1 ms tepki süresi içeriyor. Böylece çok canlı bir oyun deneyimi oyuncuları bekliyor olup, NVIDIA G-Sync desteği ile de bu durum taçlanıyor.

Üründe bulunan 27 inç büyüklüğündeki ekran 2560x1440p ekran çözünürlüğü sunmakta olup cihaz nano IPS ekrana sahip ve TN panellere nazaran daha iyi bir renk doğruluğu ve kontrast sunmakta. Ürünün fiyatı Amerika’da 499,99 Dolar olup ülkemizde henüz satışa sunulmadı. Hangi fiyattan satılacağı konusu da şu an net değil ancak 3500 TL ve üzeri bir fiyata sahip olacağı neredeyse kesin.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.