LG Chocolate , LG’nin Yeni Amiral Gemisi Olabilir

151

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde LG’nin G serisi için artık orta segmente ürünler sunabileceğini aktarmıştık. Bununla ilgili olarak yeni bir gelişme daha meydana geldi.

LG ile ilgili yayınlanan raporda LG’nin yeni G9 modeliyle G serisini orta segmente çekeceği aktarılmıştı. Bu kez gelen bilgiler ise LG Chocolate isimli yeni bir seri halinde üst segment için akıllı telefonlar ortaya koyacağını gösteriyor.

LG Chocolate, iddialara göre amiral gemisi bir akıllı telefon olacak ve sektörde ses getirebilecek nitelikleri bulunacak. Böylece LG hala eski gücünde olduğunu göstermeye çalışacak.

LG’nin en yetkili isimlerinden biri olarak kabul edilen Yeon Mo Lee’nin , LG Chocolate serisini tekrardan canlandırmak için G serisini gözden çıkardığı iddia edilmekte. Chocolate, Güney Kore merkezli LG tarafından ilk kez 2009 yılında tanıtılmaya niyetlenmiş fakat satışa sunulamamıştı.

LG Chocolate, büyük olasılıkla 5G , çift ekran desteği ve güçlü bir bataryayla gelecek. Elbette en önemli nokta fiyat politikasının ne doğrultuda olacağı. Bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.