Twitter, Mac Uygulamasını Kaldırdığını Açıkladı

270
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Twitter destek ekibi tarafından atılan bir tweette, Mac uygulamasının kaldırıldığı ve 30 gün içinde desteğin de sonlandırılacağı açıklandı. Böylece Twitter’ın Mac’e özel uygulaması tarihe karışıyor.

Twitter her ne kadar beğenilen bir platform olsada Mac uygulaması beklentilerin altında kalmıştı. App Store’da 5 üzerinden sadece 1.7 puana layık görülen Twitter Mac uygulaması, bundan sonra devre dışı kalacak.

Mac platformunda Twitter’ın yaşadığı bu başarısızlık aslında sürpriz olmadı. Netice itibariyle Twitter, Mac uygulamasının üzerine çok düşmedi. 280 karakter özelliğinin getirileceği uzun zamandır konuşuluyordu fakat Mac uygulamasının 280 karakter limitine de kavuşamaması tepkileri arttırmıştı. Üstelik 2015 yılında uygulamanın Twitter tarafından değil, Black Pixel tarafından üstlenildiğini öğrenmiştik. Yani Twitter bir nevi bu şirkete devretmişti.
 

OKU:  Instagram'da Stop Motion Devri Başlıyor

Twitter ilk kez kâr elde etmişti

Genel anlamda Twitter’a baktığımızda, son dönemde şirkette önemli bir hareketlilik olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde, Twitter’ın son dönemde ilk kez kâr elde ettiğini açıklamıştık.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir